Publications Office of the EU
Graikija-Acharnes: Kraujo grupei nustatyti skirti reagentai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Graikija-Acharnes: Kraujo grupei nustatyti skirti reagentai

  • Paskelbta
    21/02/2018
  • Galutinis terminas
    29/03/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/04/2018
  • Skirta
    21/11/2018
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας (Ε.ΚΕ.Α.)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: EL305 Ανατολική Αττική
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33696100 Kraujo grupei nustatyti skirti reagentai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
997,068.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
942,889.21 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
02/18
Aprašymas

Προμήθεια αντιδραστηρίων, για την εξακρίβωση ομάδων αίματος, με συνοδό εξοπλισμό — Τεχνικές στηλών και στερεάς φάσης.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/04/2018 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.