Publications Office of the EU
Pastatų valymas ant BSR savybių - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Pastatų valymas ant BSR savybių

  • Paskelbta
    07/05/2024
  • Galutinis terminas
    13/06/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/06/2024
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE300 Berlin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90911200 Pastatų valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
1000003351
Aprašymas

Paslaugos, kurią skelbia „Berliner Stadtreinigungsbetriebe“ (BSR), tikslas – atlikti pastato valymą dviejose maždaug 23,500 m² ploto pastato erdvėse. Priežiūros valymas apima įvairių nešvarumų šalinimą ant skirtingų grindų ir sienų paviršių, baldų ir įrenginių, taip pat visų rūšių stiklinimą ant pačių savybių. Be to, papildomos paslaugos užsakomos pagal bendrąją sutartį, kuri turi būti teikiama atitinkamoje pagal sutartį sudarytoje pirkimo dalyje. Konkrečias papildomų paslaugų, pvz., pagrindinių valymo ir neprivalomų laikinų papildomų paslaugų, perdavimą eksploatuoti atlieka atitinkama PG raštu arba tekstu suformuota paieška. Daugiau informacijos apie paslaugų teikimą pateikiama Konkurso specifikacijų C dalyje „Konkurso specifikacijos“, įskaitant priedus.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/06/2024 10:05
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.