Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Purmerend: Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nyderlandai, Olandija-Purmerend: Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai

  • Paskelbta
    07/09/2021
  • Galutinis terminas
    22/10/2021
  • Skirta
    13/12/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Gemeente Purmerend
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NL Nederland
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL Nederland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34000000 Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
250,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
250,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
FICA69301
Aprašymas

Het betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier voor het leveren van twee nieuwe kraankippers inclusief garantie. De gemeente is op dit moment in bezit van één kraankipper. Dit voertuig is 12 jaar oud en zal vervangen moeten worden.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Gemeente Purmerend
Nacionalinis registracijos numeris: 56445072
Pašto adresas: Purmersteenweg 42
Vietovė: Purmerend
NUTS kodas: NL
Pašto kodas: 1441 DM
Šalis: NLD
Asmuo ryšiams: Ferry Middelink
Pagrindinis adresas: http://www.purmerend.nl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/547265a30553af76cd5d858d60f56bd2
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
250,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
250,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: LVS Trucks B.V.
Pašto adresas: Grotendorst 9
Vietovė: Broek op LANGEDIJK
Pašto kodas: 1721 CW
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.