Publications Office of the EU
Slovakija-Bratislava: Kogeneracijos jėgainių statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Slovakija-Bratislava: Kogeneracijos jėgainių statybos darbai

  • Paskelbta
    23/01/2023
  • Galutinis terminas
    20/04/2023
  • Skirta
    03/07/2024
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
MH Teplárenský holding, a.s.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45251220 Kogeneracijos jėgainių statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
29,179,736.80 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
VS ZIL 7
Aprašymas

Predmetom zákazky je realizácia energetického zdroja na výrobu tepla a elektriny na technologickej koncepcii dvoch (2) plynových motorov a ostatného príslušenstva. Súčasťou diela je aj rekonštrukcia distribučného transformátora T10 s
dodávkou nového transformátora s príslušenstvom.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/36723/summary
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
29,179,736.80 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: PPA CONTROLL, a.s.
Pašto adresas:
Vietovė: Bratislava
Pašto kodas: 83000
Šalis:
Vietovė: innogy Energo, s.r.o.
Pašto adresas:
Vietovė: Praha
Pašto kodas: 10800
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.