Publications Office of the EU
OBRAS RELATIVAS AL PROYECTO EJECUTIVO DE MEJORA DE LA SEGURIDAD Y LA EFICIENCIA ENERGÉTICA DEL TÚNEL DE LA ROVIRA Y DEL MANUAL DE EXPLOTACIÓN EN FASE DE PROYECTO EN EL DISTRITO DE HORTA GUINARDÓ EN BARCELONA, CON MEDIDAS DE CONTRATACIÓN PÚBLICA SOSTENIBLE - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

OBRAS RELATIVAS AL PROYECTO EJECUTIVO DE MEJORA DE LA SEGURIDAD Y LA EFICIENCIA ENERGÉTICA DEL TÚNEL DE LA ROVIRA Y DEL MANUAL DE EXPLOTACIÓN EN FASE DE PROYECTO EN EL DISTRITO DE HORTA GUINARDÓ EN BARCELONA, CON MEDIDAS DE CONTRATACIÓN PÚBLICA SOSTENIBLE

  • Paskelbta
    17/06/2024
  • Galutinis terminas
    17/06/2024
  • Skirta
    31/10/2024
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Barcelona d’Infraestructures Municipals, SA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45220000 Inžinerijos ir statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
16,965,938.93 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
12,263,546.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
607.2024.009
Aprašymas

OBRAS RELATIVAS AL PROYECTO EJECUTIVO DE MEJORA DE LA SEGURIDAD Y LA EFICIENCIA ENERGÉTICA DEL TÚNEL DE LA ROVIRA Y DEL MANUAL DE EXPLOTACIÓN EN FASE DE PROYECTO EN EL DISTRITO DE HORTA GUINARDÓ EN BARCELONA, CON MEDIDAS DE CONTRATACIÓN PÚBLICA SOSTENIBLE

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://licitacions.bcn.cat/organismos/26
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://licitacions.bcn.cat/organismos/26
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: VÉASE EL PLIEGO
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 10
Apskaičiuotoji vertė
16,965,938.93 EUR
Galutinė sutarties vertė
12,263,546.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: UTE TUNEL DE LA ROVIRA (ACCIONA CONSTRUCCION,S.A-COPCISA, S.A)
Pašto adresas:
Vietovė: Hospitalet de Llobregat
Pašto kodas: 08902
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.