Publications Office of the EU
CAFM programinės įrangos pirkimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

CAFM programinės įrangos pirkimas

  • Skirta
    12/11/2024
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Land Hessen, vertreten durch die Hessische Zentrale für Datenverarbeitung
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE714 Wiesbaden, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,218,756.50 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
VG-3000-2023-0019
Aprašymas

Efektyviam techninių, infrastruktūrinių ir komercinių procesų palaikymui ir kontrolei. Infrastruktūros valdymas / Infrastruktūros valdymas yra įdiegti vienodą, standartizuotą ir pritaikytą CAFM sistemą.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
Preis
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
4,218,756.50 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: pit - cup GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Heidelberg
Pašto kodas: 69115
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.