Publications Office of the EU
Доставка на токови измервателни трансформатори за Ср.Н. 20kV - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Доставка на токови измервателни трансформатори за Ср.Н. 20kV

  • Paskelbta
    20/03/2025
  • Galutinis terminas
    29/04/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/04/2025
  • Skirta
    04/08/2025
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Електроразпределение Юг ЕАД
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG421 Пловдив
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
31173000 Matavimo transformatorius
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
200,100.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
472430
Aprašymas

Доставка на токови измервателни трансформатори за Ср.Н. 20kV, с прогнозно количество за период от една година, както следва: Токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с едно вторично ядро с клас 0,5S – 2х20/5A - 180 броя; Токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с едно вторично ядро с клас 0,5S – 2х75/5A - 45 броя; Токов на токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с едно вторично ядро с клас 0,5S – 2х100/5A - 45 броя; Токов на токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с две вторични ядра, от които първото ядро е с клас 0,5S и второ ядро е с клас 5P – 2х100/5/5A - 30 броя.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/472430
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://app.eop.bg/today/472430
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/04/2025 14:10
Award method
Критерият за възлагане на поръчката, чрез който ще се определи икономически най-изгодната оферта е „най-ниска цена”.
Apskaičiuotoji vertė
200,100.00 BGN
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: КОНТРАГЕНТ 35 ЕООД
Pašto adresas:
Vietovė: гр. Стара Загора
Pašto kodas: 6000
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.