Publications Office of the EU
Suomija-Mariehamnas: IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suomija-Mariehamnas: IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos

  • Paskelbta
    28/06/2022
  • Galutinis terminas
    25/07/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/07/2022
  • Skirta
    29/07/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Åda Ab
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FI2 Åland
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI2 Åland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,500,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,800,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
U040/2022
Aprašymas

Åda Ab inbjuder härmed intresserade anbudsgivare att delta i denna upphandling avseende ett ramavtal för licenspartner för Microsofts licenser och tillhörande konsulttjänster.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.e-avrop.com/ada/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=72618
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/07/2022 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
2,500,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
1,800,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Crayon Oy
Pašto adresas: Karvaamokuja 2a
Vietovė: Helsinki
Pašto kodas: 00380
Šalis: FIN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.