Publications Office of the EU
Rumunija-Târgu Mureș: Energijos skaitikliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunija-Târgu Mureș: Energijos skaitikliai

  • Paskelbta
    17/10/2017
  • Galutinis terminas
    10/12/2017
  • Skirta
    08/05/2018
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO125 Mureş
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38551000 Energijos skaitikliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
80,400,000.00 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
49,380,000.00 RON
Pasiūlymo referencinis numeris
Caiet de sarcini nr. 18675
Aprašymas

Contoarele de gaz cu membrana G4, sunt produse utilizate de catre Delgaz Grid SA in sistemul de distributie a gazelor naturale pentru masurarea consumurilor de gaze naturale a utilizatorilor casnici, conform cerintelor din Caietul de sarcini/Specificatia Tehnica si Anexele acestuia.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
80,400,000.00 RON
Galutinė sutarties vertė
49,380,000.00 RON
Sutarties sudarymas
Vietovė: Elster Aeroteh S.R.L.
Pašto adresas: Bulevardul Iuliu Maniu nr. 220A, sector 6
Vietovė: București
Pašto kodas: 061126
Šalis: ROU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.