Publications Office of the EU
Prancūzija-Caen: Duomenų įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Caen: Duomenų įranga

  • Skirta
    12/07/2019
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Région Normandie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRD Normandie
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRD Normandie
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
32580000 Duomenų įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
292,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

La billettique scolaire équipera en complément du système Atoumod déployé sur le réseau commercial, les enfants transportés sur les circuits régionaux exclusivement scolaires, soit un total de 95 520 élèves transportés dans 1 683 autocars. Le SAE équipera les 2 678 autocars transportant quotidiennement les 143 412 scolaires relevant de la région Normandie. Les informations chiffrées sont données à titre indicatif. Leur volumétrie est susceptible de varier mais dans des proportions qui ne bouleverseront pas l'économie du marché. Forme de marché: à bons de commande sans minimum ni maximum. Attribution d'un accord-cadre pour chaque lot.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

32580000 - Duomenų įranga

60000000 - Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)

60100000 - Kelių transporto paslaugos

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
292,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: INEO systrans
Pašto adresas: 2 allée Edouard Branly
Vietovė: Acheres
Pašto kodas: 78260
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.