Publications Office of the EU
Suomija-Seinäjoki: Įvairūs maisto produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suomija-Seinäjoki: Įvairūs maisto produktai

  • Paskelbta
    04/10/2017
  • Galutinis terminas
    31/10/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    01/11/2017
  • Skirta
    21/12/2017
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Seinäjoen kaupunki
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
15800000 Įvairūs maisto produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
11,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,805,322.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
17111S
Aprašymas

Elintarvikkeiden ja kertakäyttötuotteiden hankinta Seinäjoen seudun hankintarenkaalle.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Seinäjoen kaupunki
Nacionalinis registracijos numeris: 1928736-3
Pašto adresas: PL 215
Vietovė: Seinäjoki
NUTS kodas: FI194
Pašto kodas: 60101
Šalis: FIN
Pagrindinis adresas: http://www.seinajoki.fi/hankinnat
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tarjouspalvelu.fi/seinajoki?id=137500&tpk=2cffafb4-e2ce-4a1c-a4de-e537d3f9dffe
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/11/2017 12:00
Pirkėjai
Lapuan kaupunki
Seinäjoen koulutuskuntayhtymä
Seinäjoen seurakunta
Seinäjoen seurakunta
Lapuan kaupunki
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.