Publications Office of the EU
Portugalija-Coimbra: Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalija-Coimbra: Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos

  • Paskelbta
    22/04/2022
  • Galutinis terminas
    18/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/05/2022
  • Skirta
    11/07/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Instituto Politécnico de Coimbra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Pirkėjo vieta
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71240000 Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
250,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
154,200.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
CP_03_IPC_2022
Aprašymas

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS PARA ELABORAÇÃO DO PROJETO ESPAÇO U | SC.IPC

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Instituto Politécnico de Coimbra
Nacionalinis registracijos numeris: 600027350
Pašto adresas: Rua da Misericórdia, Lagar dos Cortiços
Vietovė: Coimbra
NUTS kodas: PT16E
Pašto kodas: 3045-093
Šalis: PRT
Pagrindinis adresas: www.ipc.pt
Elektroniniu būdu naudojant:
www.anogov.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/05/2022 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
250,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
154,200.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: PROSPECTIVA - PROJECTOS, SERVICOS, ESTUDOS, S.A.
Pašto adresas:
Vietovė: Lisboa
Pašto kodas:
Šalis: PRT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.