Publications Office of the EU
Integruotos valdymo platformos ir aparatinės įrangos infrastruktūros teikimas ir įgyvendinimas projekte: Skaitmeninimo privalumų išnaudojimas piliečių labui investuojant į pažangias skaitmenines technologijas Graikijos komunai, Giurgiu apskritis - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Integruotos valdymo platformos ir aparatinės įrangos infrastruktūros teikimas ir įgyvendinimas projekte: Skaitmeninimo privalumų išnaudojimas piliečių labui investuojant į pažangias skaitmenines technologijas Graikijos komunai, Giurgiu apskritis

  • Paskelbta
    02/07/2025
  • Galutinis terminas
    04/08/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/08/2025
  • Skirta
    16/10/2025
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
COMUNA GREACA (PRIMARIA COMUNEI GREACA)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO314 Giurgiu
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
51611100 Techninės kompiuterių įrangos montavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,771,250.00 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,771,000.00 RON
Pasiūlymo referencinis numeris
3158/18.06.2025
Aprašymas

Projekto "Integruotos valdymo platformos ir aparatinės įrangos infrastruktūros įrengimas ir įdiegimas projekte: Skaitmeninimo privalumų išnaudojimas piliečių naudai investuojant į pažangias skaitmenines technologijas Graikijos komunoje, Giurgiu apskrityje“ yra labai svarbus Graikijos komunos vietos viešajam administravimui, o pagrindinis projekto tikslas – įgyvendinti skaitmeninius sprendimus ir modernizuoti IT ir C infrastruktūrą, o įgyvendintinas projektas – optimizuoti vidaus procesus ir padidinti vietos viešojo administravimo veiksmingumą, darant tiesioginį poveikį piliečiams ir valstybės tarnautojams. Dienų, iki kurių galima prašyti paaiškinimų iki pasiūlymų pateikimo termino, skaičius: 18 dienų. Perkančioji organizacija aiškiai ir išsamiai atsakys į visus prašymus pateikti paaiškinimus likus 11 dienų iki galutinės pasiūlymų pateikimo dienos.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.e-licitatie.ro
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.e-licitatie.ro
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/08/2025 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Expert nr. 6: Expert baze de date
Apskaičiuotoji vertė
2,771,250.00 RON
Galutinė sutarties vertė
2,771,000.00 RON
Sutarties sudarymas
Vietovė: ZIPPER SERVICES
Pašto adresas:
Vietovė: Cluj-Napoca
Pašto kodas: 400285
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.