Publications Office of the EU
Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029

  • Paskelbta
    28/03/2025
  • Galutinis terminas
    28/04/2025
  • Skirta
    28/05/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: anyw
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79956000 Mugių ir parodų organizavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
8,250,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
8,250,000.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžných a opakovaných služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu spojených s prezentací zadavatele, které budou realizovány za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, v množství a termínech dle aktuální potřeby zadavatele v průběhu období 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody, a to na základě dílčích objednávek zadavatele. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 tvoří přílohu č. 7 této zadávací dokumentace. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 byl zadavatelem zpracován na základě jeho předchozích zkušeností a praxe a je orientační. Zadavatel uvádí, že za dobu platnosti a účinnosti Rámcové dohody (48 měsíců) nemusí být realizovány všechny veletrhy uvedené v seznamu. Zadavatel si současně vyhrazuje možnost zařadit do plánu veletrhů k realizaci za podmínek stanovených v těchto zadávacích podmínkách, zejména v příloze č. 5 této zadávací dokumentace – závazný návrh Rámcové dohody, i jiný v orientačním seznamu konkrétně neuvedený zahraniční veletrh. Konkrétní realizované veletrhy budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kvalita předloženého (ukázkového) návrhu menu
Apskaičiuotoji vertė
8,250,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
8,250,000.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: AL - SYSTEM EXPO s.r.o.
Pašto adresas:
Vietovė: Ledenice
Pašto kodas: 37311
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.