Publications Office of the EU
Ispanija-Valencija: Gazolis - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Valencija: Gazolis

  • Paskelbta
    12/04/2022
  • Galutinis terminas
    09/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/05/2022
  • Skirta
    30/08/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09134000 Gazolis
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
396,694.20 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
198,347.10 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
04101/2021/240-su
Aprašymas

Suministro de combustible (gasóleo) para calefacción de los colegios públicos,

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Nacionalinis registracijos numeris: P4625200C
Pašto adresas: Plaça de l'Ajuntament, 1
Vietovė: València
NUTS kodas: ES523
Pašto kodas: 46002
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Pagrindinis adresas: http://www.valencia.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/05/2022 09:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
396,694.20 EUR
Galutinė sutarties vertė
198,347.10 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Pašto adresas: Méndez Álvaro, 44
Vietovė: Madrid
Pašto kodas: 28045
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.