Publications Office of the EU
ex post: „Enercity Netz GmbH“: Generalinis rangovas Naujas biurų pastatas Linden - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

ex post: „Enercity Netz GmbH“: Generalinis rangovas Naujas biurų pastatas Linden

  • Paskelbta
    23/09/2024
  • Galutinis terminas
    02/10/2024
  • Skirta
    30/01/2026
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
enercity Netz GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE929 Region Hannover
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
38,000,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
4/24
Aprašymas

Esamo pastato dalinis nugriovimas ir naujo biurų pastato su techninėmis patalpomis toje pačioje vietoje statyba.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
38,000,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Ed. Züblin AG
Pašto adresas:
Vietovė: Hannover
Pašto kodas: 30163
Šalis:
Vietovė: Wilhelm Wallbrecht GmbH & Co. KG
Pašto adresas:
Vietovė: Hannover
Pašto kodas: 30171
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.