Publications Office of the EU
Airija-IRL-Dun Laoghaire: Jūrinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Airija-IRL-Dun Laoghaire: Jūrinės paslaugos

  • Paskelbta
    13/03/2019
  • Galutinis terminas
    08/04/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/04/2019
  • Skirta
    21/05/2019
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Bord Iascaigh Mhara — Irish Sea Fisheries Board (BIM)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: IE Éire/Ireland
Pirkėjo vieta
NUTS code: IE Éire/Ireland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98360000 Jūrinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
500,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,000,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Bord Iascaigh Mhara 2019
Aprašymas

Provision of an identity for Clean Oceans initiative along with devising and delivery of Seafest programme and engagement strategy for fishermen, harbours and stakeholders.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Bord Iascaigh Mhara — Irish Sea Fisheries Board (BIM)
Nacionalinis registracijos numeris: N/A
Pašto adresas: PO Box No. 12
Vietovė: IRL-Dun Laoghaire
NUTS kodas: IE
Pašto kodas: Crofton Road
Šalis: IRL
Asmuo ryšiams: Procurement Officer
Pagrindinis adresas: http://www.bim.ie
Elektroniniu būdu naudojant:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=143606&B=ETENDERS_SIMPLE
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/04/2019 17:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
500,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
1,000,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Cogs and Marvel
Pašto adresas: Fenward House, Arkle Road
Vietovė: Dublin 6
Pašto kodas:
Šalis: IRL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.