Publications Office of the EU
Vengrija-Szekszárd: Personalo įdarbinimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vengrija-Szekszárd: Personalo įdarbinimo paslaugos

  • Paskelbta
    28/05/2019
  • Galutinis terminas
    24/06/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/06/2019
  • Skirta
    26/09/2019
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Tolna Megyei Kormányhivatal
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: HU233 Tolna
Pirkėjo vieta
NUTS code: HU233 Tolna
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79610000 Personalo įdarbinimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
160,650,000.00 HUF
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
132,860,000.00 HUF
Pasiūlymo referencinis numeris
EKR000083692019
Aprašymas

Mentor szolgáltatás beszerzése GINOP-5.1.1/5.2.1 Tolna Megyei Kormányhivatal illetékességi területén ellátandó mentori szolgáltatás biztosítása a GINOP 5.1.1-15 Út a munkaerőpiacra és a GINOP-5.2.1-14 Ifjúsági Garancia kiemelt projektek keretében

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Tolna Megyei Kormányhivatal
Nacionalinis registracijos numeris: EKRSZ_41285422
Pašto adresas: Augusz I. utca 7.
Vietovė: Szekszárd
NUTS kodas: HU233
Pašto kodas: 7100
Šalis: HUN
Asmuo ryšiams: Lászlóné Fülöp Borbála
Pagrindinis adresas: http://www.kormanyhivatal.hu/hu/tolna
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000083692019/reszletek
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/06/2019 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
160,650,000.00 HUF
Galutinė sutarties vertė
132,860,000.00 HUF
Sutarties sudarymas
Vietovė: HMR Group Beruházó és Szolgáltató Kft.
Pašto adresas: Rákóczi utca 16.
Vietovė: Szekszárd
Pašto kodas: 7100
Šalis: HUN

Vietovė: FIRMUS-G Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Pašto adresas: Kossuth tér 2.
Vietovė: Kölesd
Pašto kodas: 7052
Šalis: HUN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.