Publications Office of the EU
Ispanija-Getafe: Kiti vaistai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Getafe: Kiti vaistai

  • Skirta
    13/01/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Hospital Universitario de Getafe
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33690000 Kiti vaistai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
899,964.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
PAPC 2019-1-31
Aprašymas

PRÓRROGA PAPC 2019-1-31 (FAR) Suministro Medicamentos Hemoderivados CSL Behring S.A.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
899,964.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: CSL BEHRING, S.A.
Pašto adresas:
Vietovė: Getafe
Pašto kodas:
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.