Publications Office of the EU
DEKLARACIJA Nr. 69/24 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

DEKLARACIJA Nr. 69/24

  • Paskelbta
    25/09/2024
  • Galutinis terminas
    28/10/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    01/11/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39514100 Rankšluosčiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,215,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Elektroninis atviras viešas konkursas dėl pagrindų susitarimo (F-A) dėl veido rankšluosčių ir vonios tiekimo siekiant patenkinti ESSOS, gamybinių mokyklų studentų ir AS-ME poreikius trejų metų laikotarpiui 2025–2027 m. sudarymo

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.promitheus.gov.gr
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
www.promitheus.gov.gr
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/11/2024 07:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.