Publications Office of the EU
Fernwärme für die Kassenzahnärztliche Vereinigung WL - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fernwärme für die Kassenzahnärztliche Vereinigung WL

  • Skirta
    30/06/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Kassenzahnärztliche Vereinigung WL
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09323000 Centralizuotas šilumos tiekimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
391,386.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2.406
Aprašymas

Fernwärme für die Kassenzahnärztliche Vereinigung WL

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
Niedrigster Preis
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
391,386.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Stadtwerke Münster GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Münster
Pašto kodas: 48155
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.