Publications Office of the EU
Lenkija-Łódź: Kelių transporto paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Łódź: Kelių transporto paslaugos

  • Paskelbta
    27/08/2013
  • Galutinis terminas
    07/10/2013
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/10/2013
  • Skirta
    21/10/2013
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
60100000 Kelių transporto paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,012,309.20 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
991,688.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Wynajem samochodów i świadczenie usług transportowych,przewożenie i przekazywanie krwi pełnej na warunkach zgodnych z ustaleniami w procedurze Zamawiającego.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/10/2013 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,012,309.20 PLN
Galutinė sutarties vertė
991,688.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: PTU - TCS Ryszard Misiak
Pašto adresas: Alabastrowa 7
Vietovė: Łódź
Pašto kodas: 93-641
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.