Publications Office of the EU
Medžių, krūmų, augalų, šienaujamų pievų, šienaujamų durpynų pašalinimas, retų augalų vietų apsauga Poleskio nacionaliniame parke 2025 m. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Medžių, krūmų, augalų, šienaujamų pievų, šienaujamų durpynų pašalinimas, retų augalų vietų apsauga Poleskio nacionaliniame parke 2025 m.

  • Skirta
    22/10/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Poleski Park Narodowy
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL811 Bialski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77000000 Žemės ūkio, miškininkystės, sodininkystės, akvakultūros ir bitininkystės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
171,509.80 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

1. pasėlių pašalinimas nepašalinant biomasės (22,33 ha) 2. pasėlių pašalinimas pašalinant biomasę (4,55 ha) 3. pievų ir pievų šienavimas pašalinant nupjautą biomasę (8,59 ha) 4. medžių ir krūmų pašalinimas pašalinant biomasę (2,75 ha) 5. svetimų rūšių medžioklė (0,14 ha) 6. svetimų rūšių medžių ir krūmų pašalinimas (2,85 ha)

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Wykonanie części prac z polegających na usuwaniu drzew i krzewów lub odrośli drzew i krzewów lub wykaszaniu bez użycia narzędzi mechanicznych - 40%.
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
171,509.80 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Zakład Usług Leśnych Zbigniew Marciniak
Pašto adresas:
Vietovė: Sobibór
Pašto kodas: 22-200 Włodawa
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.