Publications Office of the EU
Ispanijos ūkių tvarumo duomenų tinklo ekonominės, socialinės ir aplinkos informacijos rinkimo paslauga (2025–2027 m.). - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Ispanijos ūkių tvarumo duomenų tinklo ekonominės, socialinės ir aplinkos informacijos rinkimo paslauga (2025–2027 m.).

  • Paskelbta
    13/10/2025
  • Galutinis terminas
    27/10/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/11/2025
  • Skirta
    14/07/2026
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Junta de Contratación del Ministerio de Agricultura, Pesca y Alimentación
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
73000000 Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos bei su jomis susijusios konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
17,410,080.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
20250000177E
Aprašymas

Pagal tai, kas nustatyta Specialiųjų administracinių sąlygų, Techninių reikalavimų ir biudžeto specifikacijose, taip pat jų prieduose.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=NA7o%2BzCB28El5NjlNci%2BtA%3D%3D
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=NA7o%2BzCB28El5NjlNci%2BtA%3D%3D
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/11/2025 10:00
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Otros distintos del precio.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 21
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Precio.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 49
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Juicios de valor.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Apskaičiuotoji vertė
17,410,080.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: ARELA SOLUCIÓNS, SOCIEDADE COOPERATIVA GALEGA Y 6 MAS EN COMPROMISO DE UTE
Pašto adresas:
Vietovė: SANTIAGO DE COMPOSTELA
Pašto kodas: 15890
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.