Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Tinklo operacinių sistemų programinės įrangos paketai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Čekija-Praha: Tinklo operacinių sistemų programinės įrangos paketai

  • Pranešta
    26/03/2016
  • Paskelbta
    10/08/2016
  • Galutinis terminas
    26/09/2016
  • Skirta
    19/10/2016
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Česká republika – Ministerstvo obrany
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48214000 Tinklo operacinių sistemų programinės įrangos paketai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
7,500,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
6,658,000.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
776/2015-1350
Aprašymas

HW, SW ir susijusių paslaugų, susijusių su PKI MO infrastruktūros statyba, pirkimas.
Ponia

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
7,500,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
6,658,000.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Sefira spol. s r.o.
Pašto adresas: Antala Staška 2027/77
Vietovė: Praha
Pašto kodas: 140 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.