Publications Office of the EU
Vengrija-Siófok: Bankų paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vengrija-Siófok: Bankų paslaugos

  • Paskelbta
    15/06/2013
  • Galutinis terminas
    24/06/2013
  • Skirta
    08/08/2013
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: HU232 Somogy
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66110000 Bankų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
674,000,000.00 HUF
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
674,000,000.00 HUF
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Számlavezetés és folyószámlahitel biztosítása:
— Számlavezetés: 1 db HUF számla + 2 db alszámla (+500 % eltérés lehetséges); 1 db devizaszámla),
— Folyószámlahitel biztosítása 1 475 000 000 HUF (azaz egymilliárd-négyszázhetvenötmillió HUF) értékben.
A folyószámlahitelre vonatkozó szerződésrész lejárata 2014.12.31., míg a számlavezetésre vonatkozó szerződésrész lejárata 2015.12.31.
Ajánlatkérő a folyószámlahitel fennállása alatt - a technikai átállást követően - a vevői számlák tekintetében a forgalom 80 %-át 45 napon belül a nyertes ajánlattevőhöz irányítja.
Ajánlatkérő 2013. évi éves nettó árbevétele várhatóan meghaladja a 17 000 000 000 HUF-ot.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: EXANDAS Szolgáltató Kft.
Pašto adresas: Kossuth tér 16-17. fsz. 6.
Vietovė: Budapest
Pašto kodas: 1055
Šalis: HUN
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
674,000,000.00 HUF
Galutinė sutarties vertė
674,000,000.00 HUF
Sutarties sudarymas
Vietovė: Kereskedelmi és Hitelbank Zrt.
Pašto adresas: Lechner Ödön fasor 9.
Vietovė: Budapest
Pašto kodas: 1095
Šalis: HUN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.