Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Liubekas: Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Liubekas: Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai

  • Paskelbta
    17/11/2018
  • Galutinis terminas
    14/01/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/01/2019
  • Skirta
    15/02/2019
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Land Schleswig-Holstein endvertreten durch Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEF03 Lübeck, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45311000 Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,678,540.80 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,478,259.27 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
18E02574 - 21540004
Aprašymas

Lieferung und Montage einer Elektrotechnischen Anlage

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.e-vergabe-sh.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/01/2019 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,678,540.80 EUR
Galutinė sutarties vertė
1,478,259.27 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Tesche Elektroanlagen GmH
Pašto adresas: Schlossweg 6 a
Vietovė: Gelbensande
Pašto kodas: 18182
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.