Publications Office of the EU
(NUTRAUKTAS) Vienkartinės medicinos priemonės. Priemonės KT ir MRT įrangai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

(NUTRAUKTAS) Vienkartinės medicinos priemonės. Priemonės KT ir MRT įrangai

  • Paskelbta
    30/06/2026
  • Galutinis terminas
    31/07/2026
  • Atšaukta
    10/08/2026
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Atšaukta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
VšĮ Klaipėdos universiteto ligoninė (Perkančioji organizacija)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: LT023 Klaipėdos apskritis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
176,400.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Vienkartinės pompos ir prailginimo linijos, skirtos KT ir MRT įrangos injektoriams

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8563832
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8563832
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
31/07/2026 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.