Publications Office of the EU
Aufzug und Treppenlift - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aufzug und Treppenlift

  • Paskelbta
    17/03/2025
  • Galutinis terminas
    17/04/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/04/2025
  • Skirta
    22/07/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Vergabestelle Landeshauptstadt Stuttgart
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45313100 Liftų montavimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
93,432.90 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
4610_EU_170425
Aprašymas

1. Lieferung und Einbau eines triebwerksraumlosen Personenaufzuges gem. DIN EN 81-20/50 bzw. -70 für barrierefreien Zugang, Tragkraft 630 kg, 8 Personen. Errichtung im Betonschacht in Dübelmontage, Förderhöhe 6,65 m, 3 Haltstellen, 4 Zugänge, Durchladung, Geschwindigkeit 1,0 m/s 2. Lieferung und Einbau eines Treppenlifts (Plattformaufzug) gem. Maschinenverordnung (EU) 2023/1230 im überdachten Freibereich, Tragkraft 300 kg, Förderhöhe 740 mm, mit Drehflügeltür, Plattformgröße 1,06 x 1,46 m BxT, Geschwindigkeit 2,0 cm/s

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.meinauftrag.rib.de
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://www.meinauftrag.rib.de
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/04/2025 09:30
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: nur Preis
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
93,432.90 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: PaulSchaab Elevator GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Dettingen an der Erms
Pašto kodas: 72581
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.