Publications Office of the EU
Čekija-Olomouc: Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Olomouc: Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    28/07/2021
  • Galutinis terminas
    24/08/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/08/2021
  • Skirta
    15/09/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
154,251,800.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
9,453,782.95 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
SP8186/2021-521101
Aprašymas

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/08/2021 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
154,251,800.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
9,453,782.95 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: KAVYL, spol. s r.o.
Pašto adresas: Mohelno 452/1
Vietovė: Mohelno
Pašto kodas: 67575
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.