Publications Office of the EU
Italija-Barletta: Įvairūs dekoratyviniai patalpų objektai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Italija-Barletta: Įvairūs dekoratyviniai patalpų objektai

  • Skirta
    17/12/2015
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39290000 Įvairūs dekoratyviniai patalpų objektai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
263,821.20
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
171,505.12 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
bando di gara n.12/2015
Aprašymas

L'oggetto dell'appalto consiste nella fornitura e la posa di arredi e attrezzature, elementi illuminanti comprese le opere complementari per il corretto funzionamento delle stesse necessari per la realizzazione dell'allestimento ed arredamento dei locali destinati ai servizi di accoglienza biglietteria -bookshop, guardaroba, conferenze ed attività didattica del Museo Civco di Barletta -Castello Svevo.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
BVPŽ kodas

39290000 - Įvairūs dekoratyviniai patalpų objektai

39100000 - Baldai

Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
263,821.20
Galutinė sutarties vertė
171,505.12 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Albanese Industriarredi Srl
Pašto adresas:
Vietovė: Termini Imerese
Pašto kodas:
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.