Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Apeldoorn: Pradinio mokymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nyderlandai, Olandija-Apeldoorn: Pradinio mokymo paslaugos

  • Paskelbta
    29/04/2022
  • Galutinis terminas
    13/06/2022
  • Skirta
    13/07/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Stichting PCBO Apeldoorn
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NL Nederland
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL Nederland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
80100000 Pradinio mokymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
300,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
300,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
PCBO.1724
Aprašymas

PCBO Apeldoorn (aanbestedende dienst, Opdrachtgever) wenst met één (1) inschrijver (Opdrachtnemer) een raamovereenkomst te sluiten, waarvan gedurende vier (4) jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer (1) één jaar, opdrachten voor de levering van sanitaire voorzieningen, inclusief service en onderhoud, aan alle locaties van PCBO Apeldoorn kunnen worden geplaatst. De beoogde ingangsdatum van deze raamovereenkomst is 1 augustus 2022.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stichting PCBO Apeldoorn
Nacionalinis registracijos numeris: 541647144
Pašto adresas: Jean Monnetpark 27
Vietovė: Apeldoorn
NUTS kodas: NL
Pašto kodas: 7336 BA
Šalis: NLD
Asmuo ryšiams: Daan van Asperen
Pagrindinis adresas: http://www.pcboapeldoorn.nl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/0523d58f2069ea9a76d5efdf17cbc317
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
300,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
300,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Elis Nederland B.V.
Pašto adresas: P. Calandweg 2
Vietovė: ARNHEM
Pašto kodas: 6827BK
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.