Publications Office of the EU
Espoon Asunnot Oy nekilnojamojo turto priežiūros paslaugos Suur-Leppävaara ir Suur-Matinkylä vietovėse - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Espoon Asunnot Oy nekilnojamojo turto priežiūros paslaugos Suur-Leppävaara ir Suur-Matinkylä vietovėse

  • Paskelbta
    27/05/2024
  • Galutinis terminas
    04/06/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/06/2024
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Espoon Asunnot Oy
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
70000000 Nekilnojamojo turto paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
12,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
506174
Aprašymas

Espoon Asunnot Oy yra Espo miestui priklausanti būsto nuomos bendrovė. Šiuo metu juose yra apie 315 apgyvendinimo įstaigų ir apie 17 000 butų. Mes prašome jūsų pasiūlymo dėl nekilnojamojo turto priežiūros paslaugų šiose trijose Espoon Asunnot Oy srityse: - Teritorija 1.1 Leppävaara, Mäkkylä, Perkkaa, Lintuvaara ir Vermonniitty, su 45 apgyvendinimo įstaigomis - Teritorija 1.3 Karakallio, Viherlaakso ir Kilo, su 28 apgyvendinimo įstaigomis - Teritorija 2.1 Matinkylä ir Tiistilä, su 29 apgyvendinimo įstaigomis Sutartis įsigalioja 2024 m. spalio 1 d. Klientų aptarnavimas gali būti teikiamas telefonu ir elektroniniu būdu, be darbo apgyvendinimo įstaigoje. Kiekvienas iš trijų regionų turi savo konkurso formą. Be to, yra atskira vieneto kainų pasiūlymo forma. Konkurso dalyvis gali pasiūlyti vienos ar daugiau vietų techninę priežiūrą. Vienas paslaugų teikėjas gali gauti turto priežiūros sutartis iki dviejų sričių. Tai pačiai grupei priklausančios bendrovės gali pateikti iš viso ne daugiau kaip vieną pasiūlymą ir gali gauti turto priežiūros sutartis ne daugiau kaip dviem sritims. Jei siūlote daugiau nei vieną regioną, pirmenybę turite teikti tiems regionams, kuriuos siūlote, jei šiame konkurse gaunate geriausią daugiau nei vieno regiono įvertinimą. Tokiu atveju konkurso dalyvis, surinkęs antrą aukščiausią balą, bus atrinktas trečiajam regionui. Kiekvienai nekilnojamojo turto priežiūros sričiai bendrovė bus atrinkta į rezervą remiantis konkurso metu gautais balais, po to, kai bus atrinkti kiekvienos srities nugalėtojai. Jei sutartis vėliau nutraukiama arba nutraukiama su rangovu, pasirinktu faktiniu paslaugų teikėju, klientas gali pradėti derybas dėl sutarties su rezervo operatoriais. Žr. pasiūlymų vertinimo balus skirsnyje „Papildoma informacija apie pirkimo procedūrą“. Jei konkurso dalyvis yra atsakingas už turto priežiūrą bet kurioje iš sričių, dėl kurių rengiamas konkursas, jis įsipareigoja: Ne mažiau kaip 4 visą darbo dieną dirbantys nekilnojamojo turto valdytojai ir 2 lauko zonos valdytojai bus rezervuoti 1.1 zonos savybėms. Žiemos priežiūrai yra rezervuotos 3 mašinos ir 4 patogūs 1.3 ploto savybės, bent 3 visą darbo dieną dirbantys nekilnojamojo turto valdytojai ir 2 lauko zonos valdytojai. Žiemos priežiūrai 3 mašinos ir 5 pagalbininkai rezervuojami 2,1 ploto savybėms, 3 visą darbo dieną dirbantiems nekilnojamojo turto valdytojams ir 2 lauko zonos valdytojams. 2 mašinos ir 4 pagalbininkai žiemos priežiūrai

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tarjouspalvelu.fi/espoonasunnot?id=506174&tpk=1f1f484c-1f59-4d0a-a13d-a944eb2c0aeb
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://tarjouspalvelu.fi/espoonasunnot?id=506174&tpk=1f1f484c-1f59-4d0a-a13d-a944eb2c0aeb
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/06/2024 08:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

70000000 - Nekilnojamojo turto paslaugos

98340000 - Apgyvendinimo ir biuro paslaugos

98000000 - Kitos bendruomeninės, socialinės ir asmeninės aptarnavimo paslaugos

98300000 - Įvairios paslaugos

Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.