Publications Office of the EU
Mokėjimo tinklų sietuvo / mokėjimo lango teikimas, taip pat mokėjimai tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis ir atvira bankininkyste ir kt. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Mokėjimo tinklų sietuvo / mokėjimo lango teikimas, taip pat mokėjimai tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis ir atvira bankininkyste ir kt.

  • Paskelbta
    04/06/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Atšaukta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Skatteforvaltningen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DK041 Vestjylland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66000000 Finansinės ir draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
61,000,000.00 DKK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
25-0126229
Aprašymas

ES konkursas susijęs su sutartimi dėl mokėjimo sąsajos ir (arba) mokėjimo lango suteikimo, taip pat su piliečių ir įmonių mokėjimų grąžinimu ir vykdymu. Mokėjimo šliuzas / mokėjimo langas – mokėjimo puslapis, su kuriuo mokėtojas susidurs mokėjimo situacijoje. Būtent dėl šios priežasties bus integruotos profesionalios sistemos, kurios naudos mokėjimo sprendimą. Mokėjimo šliuzas / mokėjimo langas yra atsakingas už integraciją į siūlomus mokėjimo produktus. Pasiūlymas apima mokėjimus tarptautinėmis mokėjimo kortelėmis ir atvira bankininkyste ir tt Iš pradžių tarptautinės mokėjimo kortelės yra "Visa" arba "Mastercard" tipo mokėjimo kortelės. Pasiūlymas taip pat apima mokėjimą per vadinamąsias pinigines, įskaitant MobilePay. Galiausiai į pasiūlymą taip pat bus įtraukti mokėjimai, grindžiami atvira bankininkyste. Mokėjimai su "Dankort" taip pat turės naudoti mokėjimo šliuzą / mokėjimo langą. Tačiau "Dankort" išpirkimas nėra įtrauktas į pasiūlymą. Iš esmės konkursas apima tik vienkartinius mokėjimus, o ne vadinamuosius pasikartojančius mokėjimus, t. y. mokėjimus, atliekamus pagal mokėjimo susitarimą nustatytu intervalu ir paprastai kiekvieną kartą skiriant maždaug tokią pačią sumą. Tačiau yra galimybė, kad mokėjimo šliuzas / mokėjimo langas ateityje bus naudojamas periodiniams mokėjimams mokėjimo kortelėmis.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=454294&TID=200415068&B=
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=454294&TID=200415068&B=
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Pirkėjai
ATP (Arbejdsmarkedets Tillægspension)
Skatteankestyrelsen
Award method
Funktionalitet
Apskaičiuotoji vertė
61,000,000.00 DKK
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.