Publications Office of the EU
Prancūzija-Le Port: Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Le Port: Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos

  • Skirta
    13/05/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Grand Port Maritime de La Réunion
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRY40 La Réunion
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRY40 La Réunion
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71240000 Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,124,340.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Mn17st02
Aprašymas

Le présent marché a pour objet des études et des missions de maîtrise d'œuvre pour la réorganisation, la sécurisation et l'extension du Port Est. Les objectifs de l'opération sont les suivants:
1) augmenter les capacités terrestres du terminal à conteneurs pour répondre à l'augmentation très rapide du trafic des conteneurs (domestique et transbordement) et favoriser le développement de ce trafic;
2) optimiser les surfaces en regroupant, rationalisant, réaménageant toutes les activités de la darse Ouest «conteneurs» et en augmentant les surfaces d'exploitation par un exondement en mer afin de prévoir le développement futur du Port;
3) améliorer le niveau de sûreté du Port;
4) augmenter l'expertise du GPMDLR dans l'aménagement durable et devenir une référence en intégrant les aspects économiques, environnementaux et sociaux dans chacun des choix d'aménagement.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,124,340.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Artelia Eau et Environnement
Pašto adresas: 6 rue de Lorraine
Vietovė: Échirolles
Pašto kodas: 38130
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.