Publications Office of the EU
Ispanija-Fuenlabrada: Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Fuenlabrada: Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai

  • Paskelbta
    31/12/2021
  • Galutinis terminas
    08/02/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/03/2022
  • Skirta
    20/04/2022
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
18100000 Profesiniai drabužiai, specialūs darbo drabužiai ir jų priedai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,062,063.58 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
632,336.25 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
PA SUM 22-006
Aprašymas

SUMINISTRO DE LENCERÍA PARA PACIENTES Y PROFESIONALES, ROPA ESPECIAL Y CALZADO CON DESTINO AL HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA Y CEP EL ARROYO

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Nacionalinis registracijos numeris: Q2801276C
Pašto adresas: Camino del molino, 2
Vietovė: FUENLABRADA
NUTS kodas: ES30
Pašto kodas: 28942
Šalis: ESP
Pagrindinis adresas: www.madrid.org
Elektroniniu būdu naudojant:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariofuenlabrada
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/03/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.