Publications Office of the EU
Graikija-Tripolis: Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Graikija-Tripolis: Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai

  • Skirta
    01/12/2014
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
78,601.76
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
209,583.21 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
12514/26-06-2014 (αριθμός διακήρυξης)
Aprašymas

Σύμβασεις τροφίμων - είδη άρτου και αρτοσκευασμάτων, διάφορα είδη παντοπωλείου και κατεψυγμένα κρέατα, κατεψυγμένα ψαριά και χταπόδια και διάφορα οπωρολαχανικά και νωπών κρεάτων,

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
BVPŽ kodas

15000000 - Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai

15500000 - Pieno produktai

15810000 - Duonos gaminiai, švieži kepiniai ir pyrago gaminiai

15800000 - Įvairūs maisto produktai

15200000 - Paruošta ir konservuota žuvis

15330000 - Perdirbti vaisiai ir daržovės

15300000 - Vaisiai, daržovės ir panašūs produktai

15890000 - Įvairūs maisto produktai ir sausieji produktai

03000000 - Žemės ūkio, ūkininkavimo, žvejybos, miškininkystės ir susiję produktai

15110000 - Mėsa

15100000 - Gyvūninės kilmės produktai, mėsa ir mėsos produktai

Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
78,601.76
Galutinė sutarties vertė
209,583.21 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: ΕΠ. Ψυχογυιός και ΣΙΑ ΟΕ
Pašto adresas:
Vietovė:
Pašto kodas:
Šalis: GRC
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.