Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Audito paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Varšuva: Audito paslaugos

  • Paskelbta
    24/08/2020
  • Galutinis terminas
    24/09/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/09/2020
  • Skirta
    30/11/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL Polska
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL Polska
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79212000 Audito paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
859,811.04 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
524,868.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
p/168/DRK/2020
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi audytów funkcjonowania podmiotów w Bazie Usług Rozwojowych (BUR), zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
Pašto adresas: ul. Pańska 81/83
Vietovė: Warszawa
NUTS kodas: PL
Pašto kodas: 00-834
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Katarzyna Mazurkiewicz-Błasiak
Pagrindinis adresas: http://www.parp.gov.pl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://parp.eb2b.com.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/09/2020 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.