Publications Office of the EU
Borkeno rajono salės biurų ir koridorių elektros instaliacijos renovacija - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Borkeno rajono salės biurų ir koridorių elektros instaliacijos renovacija

  • Paskelbta
    08/03/2024
  • Galutinis terminas
    12/04/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    12/04/2024
  • Skirta
    02/07/2024
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Kreis Borken, Zentrale Vergabestelle
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA34 Borken
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45311200 Elektros įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
KBOR-00.11.99-07253 B
Aprašymas

Elektros instaliacijos atnaujinimas biuruose ir koridoriuose, taip pat nauji pagrindiniai ir sub-paskirstymai aukštuose nuo UG iki 5.OG rajono namuose Borken.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYRPL579
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYRPL579
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
12/04/2024 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus: Preis 100 %
Tipas: price
Aprašymas:
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100.0
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Terschluse & Büger
Pašto adresas:
Vietovė: Vreden
Pašto kodas: 48691
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.