Publications Office of the EU
„Profesionalaus skalbimo įrangos tiekimas ir įrengimas pagal sutartį №BG-RRP-11.010-0032-C01 dėl investicijos „Statybos darbų statyba ir įrangos bei baldų tiekimas siekiant reformuoti Maria Luisa senelių namus Svištovo mieste“ finansavimo“ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

„Profesionalaus skalbimo įrangos tiekimas ir įrengimas pagal sutartį №BG-RRP-11.010-0032-C01 dėl investicijos „Statybos darbų statyba ir įrangos bei baldų tiekimas siekiant reformuoti Maria Luisa senelių namus Svištovo mieste“ finansavimo“

  • Paskelbta
    22/07/2025
  • Galutinis terminas
    25/08/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/08/2025
  • Skirta
    12/10/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ОБЩИНА СВИЩОВ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG321 Велико Търново
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
42716000 Skalbyklinės skalbimo, sausojo valymo ir džiovinimo mašinos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
511511
Aprašymas

1. „Profesionalaus skalbimo įrangos tiekimas ir įrengimas pagal sutartį №BG-RRP-11.010-0032-C01 siekiant finansuoti investiciją „Statybos veikla ir įrangos bei baldų tiekimas siekiant reformuoti Maria Luisa senelių namus Svištovo mieste“. 2. Sutarties objekto aprašymas: Sutarties dalykas buvo profesionalios skalbimo įrangos tiekimas ir įrengimas Marijos Luisos senelių namuose Svishtove: Nešvarių skalbinių vežimėlis – 6 vnt. Pramoninės skalbimo mašinos talpa 28–32 kg. – 1 pramoninė džiovyklė, kurios talpa 27,5–30,5 kg. – 1 profesionalus lyginimo stalas su profesionaliu lygintuvu – 1 profesionalus kalandras – 1. Išsamūs eksploatacinių savybių reikalavimai atitinka techninę specifikaciją, kuri yra neatskiriama konkurso dokumentų dalis.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/511511
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://app.eop.bg/today/511511
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/08/2025 13:00
Award method
Икономически най-изгодната оферта за участие в настоящата поръчка ще бъде определена въз основа на критерий „Най-ниска цена”.
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: КЛАСИКО ЕООД
Pašto adresas:
Vietovė: гр. София
Pašto kodas: 1618
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.