Publications Office of the EU
Lenkija-Stargard: Krovininiai automobiliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Stargard: Krovininiai automobiliai

  • Paskelbta
    12/08/2022
  • Galutinis terminas
    12/09/2022
  • Atšaukta
    16/09/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Skarb Państwa PGL Lasy Państwowe Zespół Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL Polska
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL428 Szczeciński
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144750 Krovininiai automobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa (włącznie z odbiorem w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego) w odległości do 100 km od siedziby Zamawiającego na swój koszt, nowego zestawu samochodowego do załadunku i przewozu drewna dłużycowego.
W skład zestawu muszą wchodzić:
Ciągnik siodłowy z zainstalowanym żurawiem leśnym do załadunku i rozładunku drewna dłużycowego
Naczepa siodłowa do przewozu drewna dłużycowego sprzęgana z ciągnikiem siodłowym.
Żuraw hydrauliczny zamontowany za kabiną pojazdu
3.2. Szczegółowe warunki techniczne, wymogi ogólne dotyczące zamawianego zestawu zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ. Warunki wykonania zamówienia zawiera również załącznik nr 5 do SWZ- projekt umowy

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Skarb Państwa PGL Lasy Państwowe Zespół Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie
Nacionalinis registracijos numeris: 810539491
Pašto adresas: Wojska Polskiego 119
Vietovė: Stargard
NUTS kodas: PL428
Pašto kodas: 73-110
Šalis: POL
Pagrindinis adresas: http://www.zslpstargard.szczecin.lasy.gov.pl/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
12/09/2022 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.