Publications Office of the EU
Lenkija-Vroclavas: Maisto ruošimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Vroclavas: Maisto ruošimo paslaugos

  • Paskelbta
    20/06/2014
  • Galutinis terminas
    10/07/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/07/2014
  • Skirta
    05/09/2014
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55321000 Maisto ruošimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
69,451.06 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
219,788.85 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
14
Pasiūlymo referencinis numeris
PU-2380-153-035-114/2014/AB
Aprašymas

I. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych w okresach zimowych: 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017 dla pracowników i policjantów Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, ul. Sołtysowicka 21, oraz jednostkach podległych; sprawa numer 153-035-114/2014/AB.
II. Przedmiot zamówienia został podzielony na 14 części:
II.1. część 1 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Rakowiec (ul. Traugutta 94, Wrocław) – w ilości 6 150 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.2. część 2 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Wydziału Ruchu Drogowego (ul. Hubska 29-33, Wrocław)– w ilości 37 626 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.3. część 3 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Osiedle (ul. Kiełczowska 15, Wrocław) – w ilości 9 909 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.4. część 4 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Psie Pole (pl. Piłsudskiego 6-8, Wrocław) – w ilości 5 268 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.5. część 5 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Długołęka (ul. Robotnicza 42, Długołęka) – w ilości 4 266 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.6. część 6 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Leśnica (ul. Jeleniogórska 3, Wrocław) – w ilości 6 774 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.7. część 7 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Kąty Wrocławskie (ul. Maja 16, Kąty Wrocławskie) – w ilości 3 513 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.8. część 8 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Rewiru Dzielnicowych Żórawina (al. Niepodległości 31, Żórawina) – w ilości 1 254 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.9. część 9 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Krzyki (al. Jaworowa 12, Wrocław) i Posterunek Policji Kobierzyce (ul. Witosa 11, Kobierzyce) – w ilości 13 044 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.10. część 10 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Śródmieście (ul. Grunwaldzka 6, Wrocław) – w ilości 11 538 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.11. część 11 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Ołbin (ul. Rydygiera 46/48, Wrocław) – w ilości 7 275 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.12. część 12 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Grabiszynek (ul. Grabiszyńska 255, Wrocław) – w ilości 10 788 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.13. część 13 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Komisariatu Policji Fabryczna (ul. Połbina 1, Wrocław) – w ilości 12 543 posiłków w okresie obowiązywania umowy;
II.14. część 14 postępowania – usługa przygotowywania i wydawania posiłków profilaktycznych dla pracowników i policjantów Wydziałów Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu (ul. Sołtysowicka 21, Wrocław) – w ilości 88293 posiłków w okresie obowiązywania umowy.
III. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do:
III.1. do sporządzania posiłków profilaktycznych wg receptur Instytutu Żywienia i Żywności o zawartości około 1 000 kcal zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25.05.1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz. U. Nr 60 poz. 279 z dnia 30.05.1996 r. § 2 ust. 1) oraz zgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (tekst jednolity Dz. U. z 2010 r. Nr 136 poz. 914 ze zmianami) oraz aktów wykonawczych,
III.2. wydawania posiłków przez 7 dni w tygodniu, lub co najmniej w dni robocze w godzinach 8:00–22:00 dla każdej z 14 części postępowania na podstawie bonów żywnościowych ostemplowanych pieczęcią jednostki Policji oraz datą realizacji bonu (słownie: dzień, miesiąc i rok) z czytelnym podpisem wystawiającego i pobierającego bon.
IV. Punkt wydawania posiłków profilaktycznych winien znajdować się:
IV.1. część nr 1 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Rakowiec;
IV.2. część nr 2 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Huby;
IV.3. część nr 3 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Psie Pole, osiedla Kiełczów;
IV.4. część nr 4 postępowania – w graniach administracyjnych osiedla Karłowice, Kleczków;
IV.5. część nr 5 postępowania – w granicach administracyjnych gminy Długołęka;
IV.6. część nr 6 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Leśnica;
IV.7. część nr 7 postępowania – w granicach administracyjnych gminy Kąty Wrocławskie;
IV.8. część nr 8 postępowania – w granicach administracyjnych gminy Żórawina;
IV.9. część nr 9 postępowania – w granicach administracyjnych gminy Kobierzyce;
IV.10. część nr 10 postępowania – w granicach administracyjnych dzielnic Stare Miasto i Śródmieście;
IV.11. część nr 11 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Ołbin, Nadodrze;
IV.12. część nr 12 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Oporów;
IV.13. część nr 13 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Kozanów;
IV.14. część nr 14 postępowania – w granicach administracyjnych osiedla Sołtysowice.
V. Szczegółowy opis przedmiotu i realizacji zamówienia zawarty został w istotnych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.
VI. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia strony zobowiązują się do respektowania wszystkich postanowień opisanych w załączniku nr 5 do SIWZ.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/07/2014 11:15
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.