Publications Office of the EU
Perukų ir makiažo tarnyba, susijusi su repeticijomis ir pasirodymais, numatytais "Teatro Filarmonico" Veronoje, "Amphitheatre" arenoje Veronoje ir kitose vietose nuo 2026 m. birželio 4 d. iki 2028 m. sausio 4 d. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Perukų ir makiažo tarnyba, susijusi su repeticijomis ir pasirodymais, numatytais "Teatro Filarmonico" Veronoje, "Amphitheatre" arenoje Veronoje ir kitose vietose nuo 2026 m. birželio 4 d. iki 2028 m. sausio 4 d.

  • Paskelbta
    24/03/2026
  • Galutinis terminas
    24/04/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/04/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fondazione Arena di Verona
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITH31 Verona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98320000 Kirpyklų ir grožio salonų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
630,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Perukų ir makiažo tarnyba, susijusi su repeticijomis ir pasirodymais, numatytais "Teatro Filarmonico" Veronoje, "Amphitheatre" arenoje Veronoje ir kitose vietose nuo 2026 m. birželio 4 d. iki 2028 m. sausio 4 d.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://fondarenaverona-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02189
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://fondarenaverona-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02189
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/04/2026 10:15
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

98320000 - Kirpyklų ir grožio salonų paslaugos

92320000 - Meno patalpų eksploatavimo paslaugos

92000000 - Poilsio, kultūros ir sporto paslaugos

92300000 - Pramoginės paslaugos

55000000 - Viešbučių, restoranų ir mažmeninės prekybos paslaugos

Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Proposta di realizzazione del servizio. Il concorrente dovrà descrivere la metodologia che sarà utilizzata nellespletamento del servizio. Pertanto, verranno valutate esaustività e chiarezza della soluzione progettuale proposta
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 25
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Indicazione figure professionali specializzate dedicate al servizio con indicazione delle esperienze svolte nel mondo degli spettacoli
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Indicazione delle Apparecchiature offerte e loro caratteristiche tecniche
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 15
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Servizi Aggiuntivi: descrivere eventuali proposte migliorative per lesecuzione del servizio; tali proposte, non vincolanti per la Stazione appaltante, si intendono comprese nel prezzo offerto e senza alcun onere aggiuntivo per la Stazione Appaltante qualora attuate
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 10
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Ribasso percentuale (%) sullimporto a base di gara per SERVIZIO TRUCCO PARRUCHERIA ARENA OPERA FESTIVAL 2023
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Apskaičiuotoji vertė
630,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.