Publications Office of the EU
Lenkija-Lubraniec: Ugniagesių automobiliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Lubraniec: Ugniagesių automobiliai

  • Paskelbta
    16/07/2013
  • Galutinis terminas
    22/08/2013
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/08/2013
  • Skirta
    29/08/2013
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ochotnicza Straż Pożarna w Lubrańcu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144210 Ugniagesių automobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
917,700.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
919,080.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
OSP.ZP.1.1.2013
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją chemiczno-ekologiczną dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubrańcu. Samochód fabrycznie nowy, rok produkcji 2013.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Urząd Miejski w Lubrańcu
Nacionalinis registracijos numeris: 000531039
Pašto adresas: Brzeska 49
Vietovė: Lubraniec
Pašto kodas: 87-890
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Urząd Miejski w Lubrańcu
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/08/2013 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
917,700.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
919,080.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o.
Pašto adresas: Korwinów, ul. Okólna 15
Vietovė: Wrzosowa
Pašto kodas: 42-263
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.