Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Serveriai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Varšuva: Serveriai

  • Paskelbta
    22/04/2020
  • Galutinis terminas
    18/06/2020
  • Skirta
    09/09/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Komenda Główna Policji
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL Polska
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48820000 Serveriai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
669,680.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
50/BŁiI/20/AK/FBW
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i instalacja 4 serwerów wraz z oprogramowaniem.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SIWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Komenda Główna Policji
Pašto adresas: ul. Puławska 148/150
Vietovė: Warszawa
NUTS kodas: PL911
Pašto kodas: 02-642
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Andrzej Kuczyński
Pagrindinis adresas: www.policja.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
669,680.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Eskom IT Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Puławska 453
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 02-844
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.