Publications Office of the EU
Čekija-Olomouc: Intraveniniai tirpalai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Olomouc: Intraveniniai tirpalai

  • Paskelbta
    10/01/2023
  • Galutinis terminas
    15/02/2023
  • Atšaukta
    24/02/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fakultní nemocnice Olomouc
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33692510 Intraveniniai tirpalai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,228,416.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
VZ-2023-000010
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky léčivých přípravků ze skupiny infuzních roztoků pro parenterální výživu splňujících požadavky SÚKL

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Fakultní nemocnice Olomouc
Nacionalinis registracijos numeris: 00098892
Pašto adresas: I. P. Pavlova 185/6
Vietovė: Olomouc
NUTS kodas: CZ071
Pašto kodas: 77900
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Ing. Pavel Dočkal
Pagrindinis adresas: https://www.fnol.cz/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profil/fnol
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.