Publications Office of the EU
Danija-Odense: Baldai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danija-Odense: Baldai

  • Paskelbta
    23/09/2022
  • Galutinis terminas
    20/10/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    21/10/2022
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Social – og Sundhedsskolen Fyn
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DK031 Fyn
Pirkėjo vieta
NUTS code: DK031 Fyn
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39100000 Baldai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
8,000,000.00 DKK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Rammeaftale vedrørende løbende anskaffelser af møbler og inventar

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Social – og Sundhedsskolen Fyn
Nacionalinis registracijos numeris: 29575746
Pašto adresas: Blangstedgårdsvej 4
Vietovė: Odense
NUTS kodas: DK031
Pašto kodas: 5220
Šalis: DNK
Asmuo ryšiams: Thomas Falslund Kjeldsen
Pagrindinis adresas: https://dropbinder.com/index.php?r=tender/view&id=186
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
21/10/2022 12:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
8,000,000.00 DKK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.