Publications Office of the EU
Prancūzija-Marselis: Atletinių sporto šakų įrenginiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Marselis: Atletinių sporto šakų įrenginiai

  • Paskelbta
    25/11/2022
  • Galutinis terminas
    23/12/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/12/2022
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
ville de Marseille
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
37415000 Atletinių sporto šakų įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,400,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
22_0146
Aprašymas

fourniture et livraison de matériel sportif pour la ville de Marseille - 6 lots

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://mpe-marseille.local-trust.com/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=509220&orgAcronyme=a2z
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/12/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.