Publications Office of the EU
Italija-Roma: Orlaivių remonto ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Italija-Roma: Orlaivių remonto ir priežiūros paslaugos

  • Skirta
    15/06/2017
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: IT Italia
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50211000 Orlaivių remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,400,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,982,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
CIG: 67918571B4
Aprašymas

Supporto tecnico logistico alla linea di volo ATR 42MP — anno 2017.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
2,400,000.00
Galutinė sutarties vertė
1,982,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Leonardo SpA
Pašto adresas: Piazza Monte Grappa 4
Vietovė: Roma
Pašto kodas: 00195
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.