Publications Office of the EU
Prancūzija-Strasbūras: Trofėjai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Strasbūras: Trofėjai

  • Paskelbta
    30/08/2016
  • Galutinis terminas
    03/10/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/10/2016
  • Skirta
    01/03/2017
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Région Alsace
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRF Grand Est
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39298700 Trofėjai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,434.45 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
16048DAS
Aprašymas

Accord-cadre pour l'achat de coupes, de médailles et de trophées pour la Région Alsace Champagne-Ardenne Lorraine.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Région Alsace Champagne Ardenne Lorraine
Pašto adresas: Direction de la commande publique — 1 place Adrien Zeller — BP 91006
Vietovė: Strasbourg Cedex
NUTS kodas: FR42
Pašto kodas: 67070
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marchespublics.alsacechampagneardennelorraine.eu
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/10/2016 14:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.